ב"ה יום חמישי, כ"א מנחם-אב תשע"ט | 22.08.19
מדיריכי תוכנית 'מיי שליח' התכנסו בכפר חב"ד

בכפר חב"ד נערך היום (חמישי) כינוס למדריכי התוכנית My Shliach ('מיי שליח') הפועל במהלך השנה בקרב ילדי השלוחים ● השלוחים הרב עקיבא קמיסר מאמסטרדם והרב מוישי חדד מבנגקוק שבתאילנד שיתפו את המדריכים ה'תמימים' בהשפעה העצומה של התוכנית על ילדי השלוחים ● לדיווח המלא ותמונות >>>
מערכת שטורעם
בכפר חב"ד נערך היום (חמישי) כינוס למדריכי ארגון My Shliach ('מיי שליח') הפועל במהלך השנה בקרב ילדי השלוחים. האירוע נערך כאות הוקרה למדריכים על פועלם הרב במשך השנה כולה.

באירוע דיברו השלוחים הרב עקיבא קמיסר מאמסטרדם והרב מוישי חדד מבנגקוק שבתאילנד. השניים שיתפו את ה'תמימים' בהשפעה העצומה של הארגון על ילדיהם ילדי השלוחים.

'מיי שליח' הינו ארגון שדואג ופועל למען רווחתם של ילדי השלוחים ובין תוכניותיו: תוכנית חברותות אישית לילדי השלוחים, תוכנית התוועדויות 'אונליין' חודשיות, משפיעים צעירים - תוכנית המעודדת את ילדי השלוחים להובלה והשפעה על הסביבה, תוכנית שבתונים ועוד.

הארגון מנוהל ע"י ר' מענדי שאנוביץ ועומד תחת 'חדר 302' במרכז-לעניני-חינוך, בראשות הרב משה קוטלרסקי ובנו הרב מנדי. את הסניף בישראל מנהל ר' דובל'ה הלפרין, בסיועו של רכז הפעילות הת' מענדי שיף.
ב' באדר א' תשע"ט