ב"ה יום חמישי, כ"א מנחם-אב תשע"ט | 22.08.19
ההגרלה הרביעית של ה'אכפתניקים' יוצאת לדרך

מאז יצא לדרך בקיץ האחרון המיזם "לכולנו אכפת", מוכיחות העובדות שמלאכת השידוכים היא משהו שכולנו עסוקים בו, כי כל אחד יכול להיות 'אכפתניק' ● בין כל אלו שיפגישו בוגרים בגילאי 25 פלוס, תתקיים בע"ה הגרלה בל"ג בעומר על כרטיס טיסה לרבי, ושמותיהם יוזכרו בדו"ח מיוחד לרבי ● לכל הפרטים >>>
מערכת שטורעם
בארגון "לחיים ולברכה" כבר יודעים שהקב"ה הפקיד בידיים שלכם המון כח! אתם שליחים טובים למאות בוגרי ובוגרות אנ"ש שמחכים לבשר לכם! מאז יצא לדרך בקיץ האחרון המיזם "לכולנו אכפת", מוכיחות העובדות שמלאכת השידוכים היא משהו שכולנו עסוקים בו, כי כל אחד יכול להיות 'אכפתניק'.

הסבב השלישי של ההגרלות העלה את הרף וחצה את השיאים הקודמים. כמות אדירה של פניות מאנשים ונשים שכבר מזמן הם חלק מהצלחה מבורכת, זורמת למייל של "לחיים ולברכה". מאות פגישות, אינספור שאלות, תודות ודיווחים מגיעים אלינו ומספרים לנו על שדה שליחות חי תוסס ואכפתי, בתוך הקהילה החב"דית.

"גם פגישה היא הצלחה" אומרת יו"ר הארגון, הגב' ברכה טברדוביץ והיא צודקת. כי כל פגישה מקדמת את הגאולה הפרטית והכללית!

זה הזמן לשוב ולהודות לכל האכפתיים שפרסום קטן מעיר בליבם רעיון והם מביאים אותו לידי ביצוע. אהבה, אחדות, חשיבה טהורה על טובת הזולת - זה אתם!

קדימה להגרלה הרביעית!  בין כל אלו שיפגישו בוגרים בגילאי 25 פלוס, תתקיים בע"ה הגרלה בל"ג בעומר על כרטיס טיסה לרבי, ושמותיהם יוזכרו בדו"ח מיוחד לרבי.

אתם מוזמנים לדווח על פגישות mazaltovchabad@gmail.com

שלחו 'אכפת לי' למספר 17817977707+

הצטרפו לאכפתניקים והיו חלק ממעגל השמחות.
כ"ג בשבט תשע"ט