ב"ה יום שלישי, י"ט מנחם-אב תשע"ט | 20.08.19
עוצמה. הכנס הארצי של 'בת מלך'
עוצמה. הכנס הארצי של 'בת מלך' צילום: אריאל אוחנה
'נטו רבי': הכנס המרגש שסחף את הבנות ■ גלריה עוצמתית

בפעם ה-39 ברציפות, אלפי חניכות 'בת מלך' , הפועל כחלק מארגון נוער חב"ד, מכל קצות הארץ, נהרו השבוע אל 'בנייני האומה' בירושלים, לכנס המרתק והיוקרתי של הארגון ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
בפעם ה-39 ברציפות, אלפי חניכות 'בת מלך' , הפועל כחלק מארגון נוער חב"ד, מכל קצות הארץ, נהרו השבוע אל 'בנייני האומה' בירושלים, לכנס המרתק והיוקרתי של הארגון, שהתקיים השנה בסימן "ממשיכות גאולה".

בכנס נכחו יותר מ-3,500 אלף בנות שמילאו את האולם המרכזי של 'בנייני האומה' והאולמות הסמוכים. הם הגיעו מכל רחבי הארץ להצדיע, לחוות, להתרגש.

הכנס נפתח בחתימה על פ"נ לרבי ונתינת צדקה, הוקרה למדריכות ולצוות החינוכי.

האירוע שהונחה על ידי פייגי שיינברגר עצמו נפתח בקריאת פרק התהילים של הרבי והרבנית על ידי הגב' ציפורה וישצקי. את מכתבו של הרבי לכנס 'בת מלך' קרא יו"ר ארגון 'נוער חב"ד' הרב אלימלך הרצל.

הכנס עצמו היה שילוב מופלא ומרתק של במה ומסך, כאשר בנות מהסניפים השונים מציגות ועל המסך נראים צילומים וקליפים הממחישים את הנושא - כיצד כל פעולה קטנה ממשיכה גאולה לעולם.

במשך יותר משעתיים נראתה שוב ושוב דמותו של הרבי על המסך בהזדמנויות שונות. "זו הייתה מרגשת וחינוכית חוויה של נטו רבי", הגדירה זו אחת המורות.

הרב יואל בייטש ריתק את הבנות בסיכום מאמר באתי לגני ובפתיחת הנושא לחצי שנה הבאה- מאמר ואתה תצווה.
סניף בית שמש, לוד, יפו, אשקלון, כפר חב"ד, מעלה אפרים ונהריה הציגו על הבמה, ולאחר מכן התקיים ה'רול קול' העוצמתי בהנחיית מלי הלפרין שסחף את האולם לשיאים.

מנהלת 'בת מלך' הגב' חני גרינברג ומזכ"לית ארגון 'נוער חב"ד' הגב' חיה וולס נשאו גם הן דברים, והודו לצוות הנהלת 'בת מלך' שפעלו ללא הרף מאחורי הקלעים: גב' חיה פקשר, גב' מלי הלפרין וגב' מירי סגל.

"זה היה אירוע בלתי נשכח, עוצמתי וחווייתי", סיכמו בנות מכל רחבי הארץ.
כ"ג בשבט תשע"ט