ב"ה יום שלישי, י"ט מנחם-אב תשע"ט | 20.08.19
צילום: חיים טויטו
שבת 'צבאות השם' השנתית: שרשרת החיול ■ גלריית תמונות

240 אנשי צוות ההדרכה מקבלים את אלף ה'חיילים' במאור פנים, נוטלים את מזוודותיהם שנשלחות במשאית לפנימיה ומלווים אותם אל 'שרשרת החיול' ● דיווח וגלרייה מלאה ראשונה בסדרה לסיקור שבת 'צבאות השם' השנתית של ארגון 'הפנסאים' ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
משורת אוטובוסים ארוכה יורדים אלף חיילי צבאות ה' שהגיעו מכל רחבי ארצנו הקדושה, לשבות ב"שבת צבאות השם" שהתקיימה בכפר חב"ד.

מאתיים ארבעים אנשי צוות ההדרכה מקבלים את אלף החיילים במאור פנים, נוטלים את מזוודותיהם שנשלחות במשאית לפנימיה ומלווים אותם אל "שרשרת החיול", שם, בסריקת הבר-קוד מאשרים החיילים את הגעתם ובמקום מקבלים תג חייל. בתג הם מוצאים את כל מה שהם צריכים לדעת באיזו סיירת ובאיזו פלוגה הם יעבירו את תכניות השבת, איכן ממוקם השלחן שלהם באהל הסעודות המפואר ואפילו מפה מפורטת של כפר חב"ד.

אחרי שהתייצבו החיילים בשרשרת החיול, ניגשו הם לדוכן סמוך שהוכן עם "תשורה" מיוחדת, כיפה עם סמל צבאות ה'. החיילים המתרוצצים במדים והסדר המוקפד השרו אווירה צבאית ייחודית, אווירה של "צבאות השם"!

לאחר טעימה קלה מה"מזונות" והשתיה הזדרזו החיילים לחדריהם להכנות אחרונות לקראת שבת בכדי שיגיעו בזמן לכינוס הפתיחה ותחילת הפעילות.
כ"א בשבט תשע"ט