ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
ה'זאל' של ישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית ערוך ומוכן לקליטת החיילים
ה'זאל' של ישיבת 'תומכי תמימים' המרכזית ערוך ומוכן לקליטת החיילים צילום: חיים טויטו
רגע לפני שבת: כך התכוננו לשבת 'צבאות השם' ■ צפו

לאחר חודשים של עבודה מאומצת, כפר חב"ד לובש פנים חדשות: אוהל רחב ממדים, שלטי חוצות, אולמות תפילה וסעודות, 1,200 חיילים, מאות מדריכים ושבת אחת עוצמתית ● צפו בתיעוד ההכנות האחרונות לשבת 'צבאות השם' השנתית של ארגון 'הפנסאים' ● לגלריית התמונות >>>
מערכת שטורעם
לאחר חודשים של עבודה מאומצת, כפר חב"ד לובש פנים חדשות: פנים של שבת צבאות ה', שבת מיוחדת ומלאת חיות של חיילי הדור השביעי. על יד בית אגודת חסידי חב"ד 770 הוקם אוהל רחב ממדים שיאכלס את סעודות השבת המהודרות והמושקעות.

שלטי חוצות בגדלים שונים, המעוצבים בקפידה בהתאמה ללבם של החיילים הצעירים, מוצבים ברחבי הכפר מקדמים בברכה את פניהם של אלפי החיילים.

מספר "זאלים" הוכשרו לתפילות ההמוניות והמיוחדות, אוהל סעודות השבת הענק שעומד על תילו זה מספר ימים מתמלא בעשרות שולחנות ואלפי כסאות ע"י צוות המשב"קים המופקד על סעודות השבת וההתוועדויות, הפנימיה ומקומות השינה כבר מוכשרים במאות מיטות ומזרנים וצוות התוכן עמל על הגהה אחרונה לדפי הלימוד.  

השבת מורגשת היטב ברחובות והאווירה החסידית מקרינה אל כל הסביבה.

צוות ההדרכה הבכיר, הגנרלים, המשרתים בקודש במהלך השנה כשלוחי הרבי בישיבות בארץ הקודש, מקיימים אספות ייעודיות עם קבוצות ההדרכה והצוותות השונים, על מנת שהשבת תתקיים בתכלית ההידור בגשמיות וברוחניות.

גם במזכירות לא נחים לרגע. שיבוץ אחרוני הסיירות ועבודות ההדפסה הרבות. כמו כן מחשבה רבה מושקעת במערכת ברקודים חדשנית ומיוחדת.
י"ט בשבט תשע"ט