ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ג מנחם-אב תשע"ט | 24.08.19
צילום: שניאור שיף
חולון: עשרות ילדי הגנים הוכנסו ל'חיידר' ■ גלריית ענק

במעמד מרשים ומושקע חגגו ילדי גני 'בני מנחם' בחולון, בפעם ה-12, את מסיבת האותיות והכניסה לחיידר, כשהם עטופים בטליתות ומלווים באבותיהם ולצד בני משפחתם ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
אתמול, בפעם ה-12, 58 ילדי גני 'בני מנחם' בחולון, חגגו את מסיבת האותיות והכניסה לחיידר, במעמד מרשים ומושקע, בבית כנסת המרכזי חב"ד חולון.

הילדים נכנסו כשהם עטופים בטליתות, מוחזקים על ידי אביהם, כשברקע צלילי ושירי שמחה בטוב טעם על יד הקלידן והאמן ר' זבולון נתנוב.

הטקס נפתח בדברי תורה על ידי הרב דוד גורארי', יו"ר מוסדות חב"ד חולון, שהזמין את אביו הרב הראשי לחולון, הרב אליהו-יוחנן גורארי', לשאת דברים ולברך את הילדים וההורים הנרגשים.

את הטקס ניהל בחן ובשמחה רבה הרב אהרון קטשוילי, מלמד בגני 'בני מנחם', יחד עם המלמדים הרב בנימין קסל, והרב שניאור מנדלסון.

הרב ישי מזלומיאן רב בית הכנסת 'אביר יעקב' בחולון, דיבר כנציג ההורים, וציין בהתלהבות את הסיפוק והתענוג מעבודת הצוות בגנים, ואת כך שנפעם מעבודת השלוחים של הרבי, שמבצעים את החזון של הרבי - יהדות במאור פנים לכל אחד ואחת בכל רחבי העולם.

לילדים חולקה ערכה, בה טלית קטן, כיפה, הסידור שלי עם לוגו הגנים, הטקס הטהור, בו הילדים קוראים את האותיות המרוחות בדבש, אמירת הפסוקים, אכילת העוגה והביצה, והריקודים הנלהבים, ריגשו מאוד את ההורים והסבים שהשתתפו באירוע וגרמו לקידוש ה' וכבוד ליובאוויטש.

הערב אורגן על ידי צוות הגנים כולו בהנהלת הרבנית רבקה גורארי' והגננת תמי סעדון.
י"ח בשבט תשע"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צילום: שניאור שיף