ב"ה יום שלישי, כ" תמוז תשע"ט | 23.07.19
מוסף החדשות הטרי של 'כפר חב"ד': עכשיו לקריאה און ליין

יו"ר הכנסת בראיון מיוחד ● הכול על סערת הסת"ם בניו-יורק ● שלוש זוויות לקשר של 'מר ביטחון' עם חב"ד ● הסערה בעמונה והביקור האמריקאי שסגר מעגל ● ההכנות העולמיות לשנת השבעים ליו"ד שבט ● אלו חלק מכותרות מוסף החדשות הטרי של שבועון 'כפר חב"ד' • דפדפו במוסף >>>
מערכת שטורעם
לדפדוף במוסף החדש - לחצו כאן!

כזכור, כפי שדיווחנו, שבועון 'כפר חב"ד' ממשיך להתרחב והשיק מוסף חדשות שבועי, שירכז בתוכו את החדשות המרכזיות מהנעשה והנשמע בחסידות חב"ד, בארץ ובעולם, לצד כתבות וטורים.

מוסף החדשות יוצא לאור בשבועות אלו במהדורת פיילוט – עם הפנים לעתיד ושדרוגים רבים שבדרך – והוא מצטרף לחבילה השבועית של 'כפר חב"ד', הכוללת מגזין גדוש, מוסף האיכות לנשי ובנות חב"ד 'משפחה חסידית', מוסף הילדים המפורסם 'קינדערלאך' והירחון הפופולרי לנערות 'לבנות'.

"השקת מוסף החדשות היא צעד נוסף בהתרחבות חבילת 'כפר חב"ד' בשנים האחרונות וחלק מתנופה ניכרת בשדרוג איכות החבילה לתועלת הקוראים", אומרים במערכת השבועון הוותיק.

במערכת מציינים כי התרחבות החבילה מתאפשרת בזכות ברכותיו המופלאות של הרבי ל'כפר חב"ד'. כזכור, במכתב הנדיר לרגל גיליון החמש-מאות, כתב הרבי: "והנני שולח בזה את איחולי הלבביים וברכותי לחברי המערכת, הכותבים והקוראים של עיתון חשוב זה, שליט"א, אשר השם יתברך יצליחם ללכת מחיל אל חיל בעריכת ובהפצת העיתון ובהפצת תוכנו, שענינו הוא הפצת היהדות, תורה ומצוותי', בכלל, והפצת מעינות תורת החסידות חוצה, בפרט".

בשלב זה, בשל עניינים טכניים, המוסף יצורף לקוראים בארץ הקודש. למנויים בחו"ל תינתן האפשרות לצפות און-ליין במהדורת החדשות באמצעות האפליקציה.

והשבוע במוסף: יו"ר הכנסת בראיון מיוחד > הכול על סערת הסת"ם בניו-יורק > שלוש זוויות לקשר של 'מר ביטחון' עם חב"ד > הסערה בעמונה והביקור האמריקאי שסגר מעגל > ההכנות העולמיות לשנת השבעים ליו"ד שבט.

לדפדוף במוסף החדש - לחצו כאן!

ד' בשבט תשע"ט