ב"ה ערב ש"ק, י"ד ניסן תשע"ט | 19.04.19
בנימין ליפקין
בנימין ליפקין צילום: מאיר דהן
השנה של בנימין ליפקין: בנים בלי אבא ● וידאו

"בעוד שכולם מדברים על אירוע כזה או אחר שהיה שנה החולפת, במבט לאחור אני מסתכל על העשור כולו. זה היה עשור ראשון, שבו אחרי עשרות שנים לא ראינו את הרבי", כך בנימין ליפקין, עורך 'בקהילה', במסגרת הפרויקט המיוחד של שטורעם בראש-השנה ■ "היו הרבה מאוד דברים חיוביים שנעשו, בתחום הפצת המעיינות, אבל עדיין הלב נצבט לסיכומו של עשור שלם שבו אין איש שיכול לומר 'ראיתי את הרבי בעיני בשר'. עם זאת, הלב מלא תקווה שעם המעבר לשנות העי"ן, נראה את הרבי ואיתה אנחנו פותחים את השנה החדשה"
מערכת שטורעם

"בעוד שכולם מדברים על אירוע כזה או אחר שהיה שנה החולפת, במבט לאחור אני מסתכל על העשור כולו. זה היה עשור ראשון, שבו אחרי עשרות שנים לא ראינו את הרבי", כך בנימין ליפקין, עורך 'בקהילה', במסגרת הפרויקט המיוחד של שטורעם לראש-השנה.

"היו הרבה מאוד דברים חיוביים שנעשו, בתחום הפצת המעיינות, אבל עדיין הלב נצבט לסיכומו של עשור שלם שבו אין איש שיכול לומר 'ראיתי את הרבי בעיני בשר'. עם זאת, הלב מלא תקווה שעם המעבר לשנות העי"ן, נראה את הרבי ואיתה אנחנו פותחים את השנה החדשה".

לצפיה בוידאו לחצו על כפתור ההפעלה או לחצו כאן

כ"ט באלול תשס"ט
הגב לכתבה

תגובות
4
1. דמעות תנין
האם טחו עיניך מראות את הניסים הגדולים שהרבי מחולל בעולם, או שאינך רוצה לראות זאת=אינך רוצה לראות את הרבי ואתה מעדיף לראות ולהתמקד בהעלם והסתר.
כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה
שנת התגלות וגאולה.
חסיד
כ"ט באלול תשס"ט
2. אליטוב סחט תגובות
למה כאן איש לא מגיב?
האמת אפילו לא פתחתי את הוידיאו.
מעניין למה.
ג' בתשרי תש"ע
3. בנימין איזה כיף לראות אותך...
ג' בתשרי תש"ע
4. מרגש מאוד!
מצה לעשות, הרבה יותר מרגש מאליטוב.

דברים מתוך הלב של חסיד אמיתי ומקושר חזק. לא של פרשן שמנתח את יחסי הציבור של חב"ד.
ג' בתשרי תש"ע