ב"ה ערב ש"ק, ד' אייר תשפ"א | 16.04.21
הרב קנטור נואם ועטיפת הדיסק
הרב קנטור נואם ועטיפת הדיסק צילום: י. בלינקו
וידאו: נאום הרב קנטור

כעת ב'שטורעם': נאומו המפורסם של הרב יוסף חיים קנטור - רבה של תאילנד בבנקעט של כינוס-השלוחים השנה באדיבות JEM (כללי)
כתב שטורעם

מיוחד לצפייה: נאומו מעורר ההדים של רבה הראשי של תאילנד הרב יוסף חיים קנטור בעת כינוס השלוחים שנערך בחודש כסלו. הרב קנטור היה הנואם המרכזי בבאנקעט שחתם את אירוע כינוס השלוחים השנה, והוא נחרט בזכות מקוריותו והגשתו המוצלחים.

מספר ימים לפני האירוע אמר הרב קנטור ל'שטורעם': "כל מילה שקולה; זה כמו ראש-השנה". שאר חלקי הבנקעט מופיעים בתקליטור מיוחד אותו ניתן לרכוש באתר JEM.  

"מר ראהר הוא אדם מיוחד עבור השלוחים", פתח הרב קנטור. "שה' יברך את משפחת ראהר, ויעזור להם להמשיך ולהצליח, שהקב"ה יתן להם את האפשרות להמשיך ולסייע ליותר ויותר שלוחים".

הרב קנטור תיאר בארוכה ובשפה מליצית מתובלת בשביבים משליחותו, כיצד הפך מבחור ישיבה אמריקאי לשליח בתאילנד, וסיים במסר לשלוחים: "אם שליח שואל את עצמו מה היא הצלחת השליחות, הרי שההצלחה היא להגיע לעוד יהודי, להביא עוד ילד לחינוך יהודי".

הרב קנטור המשיך והעביר מסר על הגברת השליחות: "התחנכו על ידי הרבי שמי שיש לו מנה רוצה מאתיים. שליח שיודע שמשיח עומד לבוא, מעולם לא מרוצה ממה שיש לו".

את דבריו האחרונים ביקש הרב קנטור לייחד לתומכי השלוחים: "לכם אני אומר תודה, על התמיכה שלכם, על השותפות שלכם, על המבנים,על בתי הספר, המקוואות, התוכניות".

"שלוחים יקרים. צריכים לזכור היכן עומדים, ובפני מי עומדים. שהרי אנחנו שלוחי אדוננו...", אמר הרב קנטור תוך כדי שירה אליה נסחף הקהל כולו.

לצפייה לחצו על כפתור ההפעלה:

כ"א בשבט תשס"ז
הרב קנטור נואם
הרב קנטור נואם | צילום: י. בלינקו