24 שנה לג' תמוז תשנ"ד • בלעדי לשטורעם

פרויקט מיוחד ומקיף: ארכיון מיוחד ובלעדי עם יותר מ-1000 תמונות המתעדות את אירועי ג' תמוז תשנ"ד ● לקראת יום ההילולא ה-24 של כ"ק אדמו"ר זצקוללה"ה נבג"מ זי"ע, אנחנו מפרסמים בזאת גלריה מקיפה של כ-1,000 תמונות מהיום המר והנמהר - ג' תמוז ה'תשנ"ד ● צפו בגלריה >>>
יוסי אסולין
שטורעם מגיש לכם ארכיון מיוחד ובלעדי עם יותר מ-1000 תמונות המתעדות את אירועי ג' תמוז תשנ"ד.

פרק א': ההלם והכאב ב-770 - הקהל ממתין לבואו של הארון.

פרק ב': בוקר ג' תמוז בחצר הכניסה ל-770. בתמונות נראים אנשי חברת שמירה, שומרים על הסדר בפתח חדרו של הרבי לקראת התור לבקשת מחילה, השולחן עליו התפלל הרבי מוצא מה'זאל' על מנת להכין ממנו את הארון, השוטרים פורסים כוחות לקראת יציאת מסע ההלוויה, חסידים אומרים תהילים ב'זאל' הקטן, תור של נשים הנכנסות לבקשת מחילה, וקבוצת נשים עם תופים המצפות להתגלות.

פרק ג': התור לבקשת מחילה. בין היתר נראים אישי ציבור ואדמו"רים, וקהל חסידים ענק שכולם מנצלים את הרגעים לומר תהילים. אנ"ש נכנסו ל-770 דרך החנייה, עלו למעלה ועברו ליד חדרו הק' של הרבי לבקשת מחילה, ויצאו דרך הכניסה הראשית של 770.

פרק ד': ממתינים לארון שיצא מ-770. בין לבין נכנסים ל-770 סנטורים ומקורבים, בהם הנגיד מר דוד צ'ייס.

פרק ה': שתי גלריות של הארון יוצא מ-770, ומסע הלוויה. אנשי החברא קדישא והמזכירות נושאים את הארון ומוליכים אותו עד לרכב הממשיך ל'בית החיים' מונטיפיורי. בתווך, המוני החסידים נדחקים כדי לגעת בארון.

פרק ו': גלריית תמונות ממסע ההלוויה בבית החיים מונטיפיורי, מאות החסידים נדחקים ב'אהל' הקדוש ומעבירים את השעות שלאחר מכן באמירת תהילים.

פרק ז': גלריית תמונות מהקמת וגילוי המצבה בתום ה'שבעה'. בתמונות נראה איש החברא קדישא מסייע בהקמת המצבה וגילויה, וציבור אנ"ש והתמימים מתבוננים תוך אמירת תהילים.

* יצוין כי הפרויקט פורסם בשנים קודמות, ולקראת ג' תמוז אנחנו מפרסמים אותו מחדש.
י"ב בסיון תשע"ח