בשורה: דרך נוספת ונגישה לרכישת כרטיס לכנס הארצי

אלפי נשים ובנות כבר רכשו כרטיסים לכנס הארצי של נשי ובנות חב"ד, המתייחד במספר מאפיינים ייחודיים ועומד בסימן "החן שבחינוך – החינוך שבכן". הכנס יתקיים השנה במרכז הארץ, ב"היכל טוטו" בחולון ● וכעת, לבקשת נשים רבות: אלו הן האופציות הנגישות לרכישת הכרטיסים האחרונים שנותרו ● כל הפרטים
שטורעם צרכנות
אלפי נשים ובנות כבר רכשו כרטיסים לכנס הארצי של נשי ובנות חב"ד, המתייחד במספר מאפיינים ייחודיים ועומד בסימן "החן שבחינוך – החינוך שבכן". הכנס יתקיים השנה במרכז הארץ, ב"היכל טוטו" בחולון, אולם המכיל את אלפי נשי ובנות חב"ד, כולן יחד בכנס אחד, כאשר מכל מושב ניתן לראות היטב את התכנית בבמה.

הכנס יתמקד בנושא העומד בראש סדר היום של כולנו – חינוך, וידגיש את הכוחות הייחודיים, החן והכישרונות, בהם חנן הבורא את הנשים לקיום התפקיד.

הרבי האיר והעצים את מעלת הנשים וכוחותיהן, בביצוע השליחות המיוחדת להן - בחינוך הדורות הבאים. הרבי הוא שהקים את ארגון נשי ובנות חב"ד, עודד לאורך השנים את הכנסים הארציים, ושלח מכתבי ברכה למשתתפות הכנס הארצי, שנה אחר שנה. הרבי רוצה שנהיה כאן...

התכנית תגיש מסרים עוצמתיים במגוון אמצעים חדשניים, בשילוב מקצועי של חוויה ותוכן. הרצאות ולימוד, סיפורים וראיונות, מופעים אמנותיים ומולטימדיה מתקדמת – אלה ועוד ירתקו את הנשים בכנס, ירגשו ויעשירו, ויטעינו בכוחות לחנך בחן. בנוסף, תתקיים בכנס מכירה סינית גדולה ואטרקטיבית.

הכנס יתקיים בעז"ה ביום שני, ח"י מנחם אב (3 באוגוסט) בהיכל טוטו, חולון. קבלת פנים בשעה 10:30, שעת סיום: 17:30. רכישת הכרטיסים בעיצומה.

וכעת – בשורה טובה מארגון נשי ובנות חב"ד, על שדרוג במכירת הכרטיסים: ניתן לקנות כרטיסים גם בטלפונים : 03-9606142, 03-9604813 בין השעות 16:00 – 20:00. ניתן גם להשאיר הודעה בתא הקולי / במייל: kenes52n@gmail.com ונציגה תחזור טלפונית בשעות אלה (מספר הכרטיסים מוגבל). כן ניתן לקנות כרטיס גם באתר הרישום המיוחד לנשי ובנות חב"ד: www.n-chabad.co.il.

כ"ט בתמוז תשע"ה