פסח עושים בבית - קניות עושים ב'בייץ'

באתר של 'סופר זול שאול בייץ' תוכלו אחת ולתמיד ליהנות מנטל הקניות לחג הפסח: גם תמצאו את כל מוצרי המזון - כולל מוצרים מהמקרר הקפואים והטריים וכל מה שאתם צריכים מהסופר, גם אינכם נדרשים לסחוב בעצמכם כלום - הכל יגיע אליכם ארוז ומסודר, וגם לא צריך לחכות לאיזה "יום משלוחים קבוע" - המשלוח יגיע אליכם תוך 4 שעות מרגע שליחת ההזמנה. בכל יום ● גם בקניות לפסח - כל מה שתרצו באתר המקוון 'שוליק.נט'
מערכת שטורעם

באתר של 'סופר זול שאול בייץ' אפשר למצוא את כל מוצרי המזון! גם מוצרים מהמקרר, הקפואים, הטריים וכל מה שאתם צריכים מהסופר. אינכם נדרשים לסחוב בעצמכם שום דבר ולא צריך לחכות לאיזה "יום משלוחים קבוע". המשלוח יגיע אליכם תוך 4 שעות מרגע שליחת ההזמנה. בכל יום. 'שוליק.נט' זה לא סיטונאות באינטרנט. זהו הסופר של ר' שאול בייץ, חסיד חב"ד מכפר חב"ד.

קורה שאתם ממהרים לעבודה. קורה שאתם חוזרים מאוחר מהעבודה. קורה שאתם צריכים לקנות משהו דחוף מהסופר. והכי חשוב ובנוסף לכל, עם כל הלחץ של הזמן, אתם רוצים לקנות בזול. אז הנה הפתרון שלכם: סופר זול בייץ בכפר חב"ד מזמין אתכם לייעל את שיטת הקניות שלכם. ככה אתם לא תבזבזו זמן וכסף. לא משנה היכן אתם גרים, בשיכונים או בשכונה, פשוט כנסו ל'שוליק.נט', מלאו את סל הקניות שלכם, בצעו הזמנה - והמשלוח יגיע אליכם תוך 4 שעות. ארוז ומסודר. פשוט מושלם.

אין יותר עול של קניות. האתר הידידותי והנוח, הופך את הקניות לחוויה של ממש. במינימום זמן. באפס מאמץ. מגוון הנחות, הטבות ומבצעים אטרקטיביים. וכל זה - בלי לצאת מהבית.

גרים מחוץ לכפר ורוצים לעשות קניות בכפר? פשוט מאוד. בצעו הזמנה באתר, והמשלוח שלכם יחכה לכם כבר ארוז ומוכן. רק לבוא ולקחת.

>>> רוצים להתרשם מהאתר שלנו? לחצו כאן!

י"ג בניסן תשע"ה