חזי לוי אצל הרב הבלין
חזי לוי אצל הרב הבלין צילום: לוי ישראלי
מנכ"ל ברזילי נפגש עם הרב משה הבלין

לרגל הקמת הפורום המשותף למרכז הרפואי 'ברזילי' ועסקני הרפואה החרדים בדרום, ביקר מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי בבתיהם של אדמו"רים ורבנים בקרית גת והתברך מפיהם ● בין היתר נפגש עם רבה הראשי של קרית גת
מערכת שטורעם
לרגל הקמת הפורום המשותף למרכז הרפואי 'ברזילי' ועסקני הרפואה החרדים בדרום, ביקר מנכ"ל המרכז הרפואי הד"ר חזי לוי בבתיהם של אדמו"רים ורבנים בקרית גת והתברך מפיהם.

לוי הגיע לבתי הרבנים כשהוא מלווה במנהל קשרי הקהילה בברזילי ר' שלמה פלד ובחברי פורום הרפואה החרדי בדרום ר' מישל טפירו, ר' אברהם בלושטיין ר' משה גרינבוים, ר' אברהם לרר. את הפורום מרכזת הגב' א. קידר דוברת בית החולים.

המשלחת ביקרה בביתו של האדמו"ר מקרעטשניף-קרית גת, אצל רבה הראשי של קרית גת ורב קהילת חב"ד הגאון הרב משה הבלין ואצל הגאון הרב גדליה ריזל רב חסידי סלונים בעיר .

גדולי התורה בירכו בחום את מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי הד"ר חזי לוי על נכונותו להיטיב עם ציבור שומרי התורה והמצוות ולהתחשב בצרכיהם המיוחדים בקבלת השירות הרפואי ואמרו כי "המרכז הרפואי ברזילי הוא המקום הטוב ביותר עבור הציבור החרדי כדי לקבל בו טיפול, בשל השמירה על ההלכה ומקצועיות הצוות הרפואי".

עם התפתחות הקהילות החרדיות באשדוד, קרית גת, קרית מלאכי ושאר ערי הדרום הוחלט ב'ברזילי' לכנס את הפורום הייחודי וסביב שולחן עגול לקבל את ההחלטות שייטיבו עם המטופלים שומרי המצוות, כשעל הפרק מספר נושאים שיקדמו את השירות לקהילה החרדית כבר בתקופה הקרובה.

י"ט בסיון תשע"ג