מתועדים בעכו
מתועדים בעכו צילום: שטורעם
לחיים, עכו

התוועדות רבת משתתפים התקיימה בבית הכנסת ע"ש הבעש"ט בעכו, לקראת יום ההילולא. במקום התקיימה סעודת מצווה ותזמורת הנעימה את הערב ■ בין הדוברים היה הרה"ג הרב יוסף ישר, רבה של עכו והמחוז שנשא משא מרתק על התרשמותו מביקורו בבית חיינו – בית מדרשו של הרבי בחג השבועות. הרב ישר דיבר בשבח פעילות שלוחי הרבי
כתב שטורעם

התוועדות חסידית רבת משתתפים התקיימה בבית הכנסת ע"ש הבעש"ט בעכו, לקראת יום ההילולא ג' תמוז. במקום התקיימה סעודת מצווה ותזמורת הנעימה את הערב.

בין הדוברים היה הרה"ג הרב יוסף ישר, רבה של עכו והמחוז שנשא משא מרתק על התרשמותו מביקורו בבית חיינו – בית מדרשו של הרבי בחג השבועות. הרב ישר דיבר בשבח פעילות שלוחי כ"ק אדמו"ר בעכו ובעולם בכלל.

הרב נתן יצחק אוירכמן, רב ומד"א של קהילת חב"ד עכו ומנכ"ל המוסדות חזר על המאמר "ואתה תצווה" וחיזק את הקהל בדברי התעוררות והתקשרות, לצד סיפורים מרתקים על כ"ק אדמו"ר.

עוד נשאו דברים: הרב יוסף מקמל, סמנכ"ל מוסדות חב"ד עכו והרב אברהם הרוש מנהל מוסדות חינוך חב"ד עכו.

ראש העיר עכו, מר שמעון לנקרי סיפר על הרבי ועל ברכותיו הקדושות שמלוות אותו כל השנים, באמצעות שלוחי הרבי.

בהמשך התוועדו: הרב מאיר אלחרר, ראש כולל בעיר עכו והרה"ג הרב שמואל סבח, ראש כולל עבודת ישראל שהתוועד וניגן ניגונים שזכר עוד מלימודיו בישיבת חב"ד במרוקו.

מר רפאל לוזון, סגן ראש העיר סיפר על חוויותיו כנער, עת השתתף בהתוועדויות הראשונות של חב"ד בעיר, שאביו ששימש אז כסגן ראש העיר היה עורך בביתו.

ח' בתמוז תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
1
1. נא ונא
לתת תיאור קצר על הרב ישר ודרשתו. תודה
ח' בתמוז תשס"ט