הרב גלוכובסקי מתוועד
הרב גלוכובסקי מתוועד צילום: שטורעם
הרב גלוכובסקי התוועד במודיעין עלית

"הספריה החסידית" שע"י בית חב"ד מודיעין עילית קיימה ביום ההילולא ג' תמוז, התוועדות חסידית רבתית, באולם השמחות המרכזי בשכונת אחוזת ברכפלד, סביב שולחנות ערוכים כיד המלך, בהשתתפות מרשימה של למעלה מ-600 איש מתושבי העיר מכל העדות והחוגים ■ את המעמד כיבד הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, מזכיר בי"ד רבני חב"ד באה"ק ורב קהילת חב"ד ברחובות, שריתק את הקהל הגדול באמרותיו ובסיפורים על הרבי, עד לשעות הקטנות של הלילה
כתב שטורעם

"הספריה החסידית" שע"י בית חב"ד מודיעין עילית קיימה ביום ההילולא ג' תמוז, התוועדות חסידית רבתית, באולם השמחות המרכזי בשכונת אחוזת ברכפלד, סביב שולחנות ערוכים כיד המלך, בהשתתפות מרשימה של למעלה מ-600 איש מתושבי העיר מכל העדות והחוגים.

את המעמד כיבד הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, מזכיר בי"ד רבני חב"ד באה"ק ורב קהילת חב"ד ברחובות, שריתק את הקהל הגדול באמרותיו ובסיפורים על הרבי, עד לשעות הקטנות של הלילה.

בין נאום לנאום ניגן הרב גולוכובסקי את ניגוני חב"ד בדביקות ואיתו נסחף הקהל לשירה אדירה שנשמעה היטב עד למרחקים, בליווי כלי נגינה שהובאו לאירוע מבעוד מועד. לאחר מכן פרץ הקהל במעגלי ריקוד ושמחה פורצת גדר.

התוועדות ג' תמוז נערכת בעיר התורה והחסידות מודיעין עילית זו השנה החמישית בארגונו של השליח הרב אלעזר מרדכי קניג, ומשנה לשנה הולך וגודל ציבור חרדי תורני מגוון המשתתף באירוע, כשהשנה כאמור היקף המשתתפים הגיע ליותר מ-600 אברכים ממגוון הקהילות והחוגים.

בסיום ההתוועדות זכו המשתתפים לקבל תשורה מיוחדת, הקובץ "יגיעה בתורה" ובו לקט מתורתו של הרבי בעניין חשיבות היגיעה בתורה, שהודפס וחולק השנה לעשרות אלפי יהודים בכל הארץ ביוזמת השליח הרב קניג.

ז' בתמוז תשס"ט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
6
1. יישר כוח לכב' הרב גלוכובסקי
--ולמארגן הערב הנפלא ר' מרדכי קניג

מהידידים והאוהדים במודיעין עילית
ז' בתמוז תשס"ט
2. לשטורעם נא לדייק
סגן מזכיר בי"ד רבני חב"ד המזכיר הוא מישהו אחר
ז' בתמוז תשס"ט
3. קניג עושה במודיעין עילית מהפיכה של ממש!
אף אחד אחר לא היה מצליח לעשות בעיר הליטאית הזאת מה שהוא עושה בהצלחה מרובה
כל הכבוד ויישר כוח לעשות חיל ונחת לרבי
ז' בתמוז תשס"ט
4. נהדר
ז' בתמוז תשס"ט
5. צריך
להחזיר את המתנגדים בתשובה ואז הרבי מלך המשיח יתגלה אמן ו
ז' בתמוז תשס"ט
6. רבי משה דהן
כל הכבוד לרב קניג ולעשות את בילתי יאומן לקחת טברייני ולהפוך אותו לחסיד על אמת זו משימה לא פשוטה ועוד לקחת את משה דהן????!!!!! כניראה שהמילה האחרונה לא נאמרה.....
ז' בתמוז תשס"ט