ילדי משפחת מונדשיין מסמולנסק משתתפים בראלי
ילדי משפחת מונדשיין מסמולנסק משתתפים בראלי צילום: שטורעם
ג' תמוז וירטואלי: וונצואלה ויפן בראלי משותף

'שלוחים ראלי' – כינוס משותף לילדי השלוחים דוברי עברית ברחבי העולם הסתיים זה עתה. התוועדות ה'שלוחים-ראלי' היא עוד פעילות מבורכת של האתר "צעירים בשליחות" מטעם 'משרד השלוחים' בניהולו של הרב גדליה שמטוב ■ ההתוועדות התקיימה לע"נ השליחה הצעירה מוסי אשכנזי ע"ה, בהנחייתו של שליח הרבי לברלין הרב יודי טייכטל שהתוועד בהתרגשות ובחמימות עם ילדי השלוחים הצעירים
מערכת שטורעם

'שלוחים ראלי' – כינוס משותף לילדי השלוחים דוברי עברית ברחבי העולם הסתיים זה עתה. התוועדות ה'שלוחים-ראלי' היא עוד פעילות מבורכת של האתר "צעירים בשליחות" מטעם 'משרד השלוחים' בניהולו של הרב גדליה שמטוב.

ההתוועדות התקיימה לע"נ השליחה הצעירה מוסי אשכנזי ע"ה, בהנחייתו של שליח הרבי לברלין הרב יודי טייכטל שהתוועד בהתרגשות ובחמימות עם ילדי השלוחים הצעירים.

התוכנית היא למעשה כעין 'ראלי' בינלאומי; ילדי השלוחים אמרו את 12 הפסוקים, כאשר כל פסוק נאמר על ידי שליח צעיר ממדינה אחרת, צפו יחדיו בוידאו של הרבי ושיחקו במשחק טראנס-אטלנטי חסידי ומרתק.

ההתוועדות המקורית צברה תאוצה וזוכה לתהודה רבה בקרב ילדי השלוחים, ותעיד על כך ההרשמה הגדולה של השלוחים הצעירים מכל קצוות תבל: בואנוס-איירס שבארגנטינה, באזל שבשוויץ, אופה שברוסיה, טוקיו שביפן, לרנקה שבקפריסין, ברלין שבגרמניה, קייב שבאוקראינה, ועד תל-אביב ורעננה שבישראל.

ג' בתמוז תשס"ט