הדלקת הנרות אתמול בארגנטינה
הדלקת הנרות אתמול בארגנטינה צילום: בעלי בתים
ארגנטינה: שידור חוזר של משדר המיליונים ● וידאו

מערכת שטורעם מגישה כעת לצפייה בשידור חוזר את הדלקת נרות החנוכה ששודרה אמש בטלויזיה הארגנטינאית למיליוני בני אדם ברחבי המדינה ■ בוידאו נראים ההדלקה, נאום השליח הראשי הרב צבי יחיאל גרינבלאט בו הוא מכריז כי ההחלטה לשדר את האירוע בשנה זו דרך הטלויזיה למיליוני צופים מגיעה בתגובה למתקפה בבית חב"ד מומבאי ■ הרב גרינבלאט הזמין ילדים להדליק כהזדהות של ילדי ארגנטינה עם הילד הקטן משה הולצברג
מערכת שטורעם

מערכת שטורעם מגישה כעת לצפייה בשידור חוזר את הדלקת נרות החנוכה ששודרה אמש בטלויזיה הארגנטינאית למיליוני בני אדם ברחבי המדינה.

בשני הקטעים האחרונים נראים ההדלקה, נאום השליח הראשי הרב צבי יחיאל גרינבלאט בו הוא מכריז כי ההחלטה לשדר את האירוע בשנה זו דרך הטלויזיה למיליוני צופים מגיעה בתגובה למתקפה בבית חב"ד מומבאי. "מטרתנו היא להראות שמעשה רע אחד מביא מאות אלפים ואפילו מיליונים של מעשים טובים", אמר השליח.

הרב גרינבלאט הזמין מספר ילדים להדליק חנוכיית כסף ענקית שהוצבה בתחתית הבמה כהזדהות של ילדי ארגנטינה עם הילד הקטן משה הולצברג שניצל מן התופת.

לצפיה לחצו על כפתור ההפעלה או לחצו כאן

לצפיה לחצו על כפתור ההפעלה או לחצו כאן

לצפיה לחצו על כפתור ההפעלה או לחצו כאן

לצפיה לחצו על כפתור ההפעלה או לחצו כאן

כ"ו בכסלו תשס"ט
תגובות
2
1. Gracias Rabbina Grunblatt
Thank You Rabbi Grunblatt for going "Milichatchilo Ariber" to make the TV program We must continue in this hisoirerus ! Yasher Koiach.
כ"ז בכסלו תשס"ט
2. כשמשיח יופיע..
העתונים יכתבו ע"כ ראשונים...
עכשיו הם מתרגלים...!
כ"ז בכסלו תשס"ט