כפר סיטרין
כפר סיטרין צילום: ישראל ברדוגו
נחתמו שלושת ימי העיון של "קו ללב"
מערכת שטורעם

ארגון 'קו ללב' שע"י מרכז 'יד לילד' בניהולו של הרב אלימלך הרצל, מציע עזרה נפשית, תמיכה וליווי, וכן יעוץ וחיזוק לנשים אמהות ונערות הזקוקות לכך, פועל זה למעלה משש שנים, בצורה אנונימית ודיסקרטית.

יועצות הקו, נשות מקצוע מהשורה הראשונה המשמשות גם כמטפלות בפועל, יצאו בסוף השבוע שעבר לשלושה ימי עיון בכפר סיטרין שבצפון.

בתוך הפסטורליה, הירוק והמים ובאווירה חמימה חסידית ומיוחדת שהו היועצות 'קו ללב' עם הגב' חנה רות אברהם, למדו וחוו בסדנאות את שיטת 'איתן', שיטה המבוססת על ספר התניא הקדוש ודרך החסידות, שיטה שפיתחה הגב' אברהם, המצליחה להעצים ולזהות את כוחות הנפש האלוקית והשיכלית על כוחות הנפש הבהמית. שיטה זו נותנת כח להתגבר על חוויות קשות, ומעלה את האדם על מסלול מאוזן ובטוח, מחזקת את האמונה בה' ובמשה עבדו.

הלימודים שמומנו כאמור ע"י הרב אלימלך הרצל, שפרוייקט 'קו ללב' זה, הם חלק מתוך עשרות רבות של תוכניות רווחה אותם מפעיל הרב הרצל באמצעות מרכז 'יד לילד' שהוא משמש כמנכ"ל.

הסדנאות נערכו באווירת אחדות נפלאה ומרוממת, אווירה שהובילה להתוועדויות ל'סדר-נגונים' ואף ללימוד משותף של מאמרי חסידות, ולסיפורי חסידים ומופתים המתגלגים גם בארגון 'קו ללב' וכו'.

היועצות הביעו את התפעלותן ותודתן העמוקה, לרב אלימלך הרצל העומד בראש 'יד לילד', לגב' בת שבע וולף שאירגנה את ימי העיון הללו, בסיוע של היועצות, להנהלת כפר סיטרין שלא חסכו כל מאמץ להצלחת הסדנה, וכן לרב אליטוב מכפר סיטרין שתרם את חלקו בלימודי תורתו של אדמו"ר הריי"צ, בימים הסמוכים לחג הגאולה י"ב בתמוז.

י"ט בתמוז תשס"ח
תגובות
2
1. הרב הרצל
המשך כך!!

עושה ופועל בלי רעש וצלצולים

נחלאים
י"ט בתמוז תשס"ח
2. משוגעים תרדו מהגג
י"ט בתמוז תשס"ח