השגריר ב'כולל חב"ד'
השגריר ב'כולל חב"ד'
מתנדב מפתיע ב'כולל חב"ד': השגריר האמריקאי

שגריר ארה"ב דיוויד פרידמן פתח את חג החנוכה בהדלקת נר חנוכה ואריזת מזון עם חסידי חב"ד בירושלים. השגריר האמריקאי, הגיע יחד עם צוות השגרירות להתנדב באריזת מנות אוכל עבור נזקקים בבית האריזה של 'כולל חב"ד' בעיר הבירה ● לדיווח המלא ותמונות נוספות >>>
מערכת שטורעם
שגריר ארה"ב דיוויד פרידמן פתח את חג החנוכה בהדלקת נר חנוכה ואריזת מזון עם חסידי חב"ד בירושלים. השגריר האמריקאי, הגיע יחד עם צוות השגרירות להתנדב באריזת מנות אוכל עבור נזקקים בבית האריזה של 'כולל חב"ד' בעיר הבירה.

"זו הדרך הטובה ביותר להיכנס לחג החנוכה", אמר השגריר הנלהב שארז יחד עם הצוות מאות מנות אוכל שעשו את דרכם עוד באותו היום לקשישים, ניצולי שואה, בודדים ונזקקים המתגוררים בירושלים.

לצד מנות האוכל, ארז השגריר גם מאה וחמישים מתנות לחג החנוכה עבור יתומים ואלמנות.  במרכז החסד הירושלמי של חב"ד, בשיתוף לקט, נארזים מידי חודש אלפי מנות אוכל המזינים אלפי נזקקים.

"בואו של השגריר בשנה השנייה ברציפות, מראה את החשיבות של התמיכה האמריקאית בנתינה ובחסד של חב"ד", אומר הרב מנחם טרקסלר שמנהל את המרכז וקיבל את פני השגריר.

השגריר האמריקאי היה לפני חודש אורח הכבוד בכינוס השלוחים העולמי של חב"ד שנערך בניו יורק ובמהלכו התכבד לשאת את הנאום המרכזי, בו חשף כיצד חייו השתנו לאחר שהכיר את שלוחי חב"ד.
כ"ה בכסלו תש"פ