המעגל נסגר: ספר התניא שהודפס בהתוועדות י"ט כסלו חולק בח"י אלול

הסטודנטים ורבני בית המדרש בקמפוס 'לב' חגגו את יום הבהיר ח"י אלול סביב שולחנות ערוכים ● במהלך ההתוועדות חילק השליח הרב יעקב סלונים את ספר התניא המיוחד שהודפס בקמפוס בהתוועדות י"ט כסלו השנה ● לדיווח המלא >>>
מערכת שטורעם
הסטודנטים בקמפוס 'לב' ורבני בית המדרש חגגו את יום הבהיר ח"י אלול סביב שולחנות ערוכים בשפע גשמי כשהשליח הרב מ"מ טייכמן מתוועד בטוב טעם ובחן חסידי על השפעות האור והחיות שחסידות פועלת על נפש האדם ותיבל בסיפורים מרגשים מהווי שליחותו במדינה ההיא אשר השאיר רושם עז על המשתתפים.

הרב אמנון חדרי, ראש בית המדרש, עודד את התלמידים בלימוד החסידות וסיפר סיפור אישי על השפעת אור החסידות באופן שמשנה את מהות האדם וסביבתו הקרובה.

במהלך ההתוועדות חילק השליח הרב יעקב סלונים את ספר התניא המיוחד שהודפס בקמפוס לב בהתוועדות י"ט כסלו השנה.

חברי הנהלת הקמפוס שקיבלו את התניא ציינו בפני הרב סלונים שזה ממש השגחה פרטית שזה בדיוק יום אחד לפני שחוגגים דינר לרגל 50 שנה לקמפוס לב... ומאוד התרגשו לקבל את הכח הרוחני מספר התניא שהודפס בקמפוס לב.

רבים מהסטודנטים שהחלו את לימודיהם זו השנה הראשונה הצטרפו למעגל לומדי החסידות בשיעורים ופעילויות המתקיימים בקמפוס לב ע"י בית חב"ד בעזרתם המסורה של ר' שמואל סגל והסטודנטים התמימים שעיה ברנשטוק, הלל פירוז ועוד המתנדבים לסייע לעשייה.

הרב סלונים פונה לכל הבוגרים של מכון לב המעוניינים בעותק של ספר התניא שהודפס בקמפוס לב ליצור קשר בפלא' 054-7606-770
כ"ב באלול תשע"ט