ב"ה מוצאי ש"ק, כ"ז שבט תשפ" | 22.02.20
המפיק מיקי יוסף והמנצח רובי בנט על רקע אולם האנגר 11
המפיק מיקי יוסף והמנצח רובי בנט על רקע אולם האנגר 11
"הפקה שטרם נראתה בחב"ד"

ביום א', הדינר לציון 30 למגדה"ע • רובי בנט: "ננגן את ד' בבות בגירסא מיוחדת". מיקי יוסף, הבמאי: "התרגשתי מהמפעל האדיר של הישיבה"
מערכת שטורעם

ביום ראשון הקרוב: אירוע מיוחד לציון 30 שנה למוסדות חב"ד מגדל העמק תחת הכותרת "רגעים של נחת", יתקיים באולם יוקרתי ומיוחד בנמל תל אביב.

בהזמנה שנשלחה לתומכי וידידי המוסד נאמר: "נציין מסע אל 30 שנות הצלחה בערב יוקרתי ומרתק, הוקרה והצדעה על העבר, עידוד וחיזוק על העתיד". האירוע יתקיים במעמד אישי ציבור וידידים, ויצויינו בו מלאות שנה לפטירתו של ראש הישיבה הראשון הגאון הגדול רבי ישראל גרוסמן זצ"ל.

האירוע יתקיים במתחם האירועים האנגר 11 נמל תל אביב, ביום ראשון כ"ג אדר ב' 08/3/30. לקראת ערב זה נעשו עיבודים ומחרוזות, כולם על טהרת הנגינה החב"דית, בניגוני שמחה ורגש.

במהלך האירוע יוענקו אותות הוקרה לתומכים וידידי המוסד, וישאו דברים רבה של מגדל העמק הרב יצחק דוד גרוסמן שליט"א, מנהל המוסדות ר' לוי וילימובסקי והרב יצחק גולדברג שליט"א, ראש הישיבה.

"הישיבה במגדל העמק חדורה ומחדירה בתלמידיה אהבה לרבי והתמסרות לשליחות", אומרים בהנהלה, "הדבר יבוא לידי ביטוי גם במיצג מיוחד שיעלה במהלך הערב ובמסגרתו יספרו בוגרי הישיבה שהשתלבו בשליחות בעולם על החינוך החסידי המיוחד שספגו בין כתלי המוסד".

רובי בנט, מוזיקאי מוערך סיפר הערב ל'שטורעם' כי ינצח על תזמורת פילהרמונית בת יותר מ-18 כלים. "התזמורת תנגן עשרות ניגונים חב"דיים שנבחרו בקפידה. יהיו דברים יחודיים, בהם גם הניגון ארבע בבות בגירסה פילהרמונית כמובן. 

"את הערב נפתח במחרוזת ניגונים שתימשך 15 דקות. אין ספק שאני מתרגש מאוד לקראת האירוע".

על הפקת האירוע הענק הופקד מיקי יוסף, מפיק אירועים ובמאי טלוויזיה נודע. הערב הוא אמר לנו: "יש כמה זוויות מעניינות באירוע הזה. כחילוני היחיד על הסט, אני חושב שהישיבה היא מפעל אדיר של חינוך.

"יצא לי לבקר שם במסגרת ההכנות כמה פעמים והתרשמתי עמוקות מהצורה בה היא מתנהלת. הם מקנים ערכים חשובים לתלמידים. משמח לראות צד איכותי ורציני בתוך הציניות הישראלית".

על הצד הטכני סיפר יוסף: "נעשה שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, כמו הקרנה של 270 מעלות, סאונד היקפי, אנמיציות. תהיה בימת ענק עליה תוצב תזמורת הענק, וכמובן ארוחה משובחת".

י"ח באדר ב' תשס"ח
מיקי יוסף, מימין, על המשמר, באחד האירועים שהפיק
מיקי יוסף, מימין, על המשמר, באחד האירועים שהפיק
 
פנים אולם האירועים האנגר 11
פנים אולם האירועים האנגר 11 | צילום: ישראל ברדוגו
 
חוויית מולטימדיה רב חושית
חוויית מולטימדיה רב חושית
 
הגב לכתבה

תגובות
6
1. האם שקלו היטב?
האם התייעצו עם בי"ד רבני חב"ד אם המיקום לאירוע מתאים? והאם בכלל הבי"ד דואג לדברים כאלה?
י"ט באדר ב' תשס"ח
2. לתגובה מספר אחת
האם זה אתה שדואג להשבית שמחות בכל הזדמנות נתונה ??מה ניסגר איתך ?ומה אכפת לך בכלל אם בי"ד דואג לזה אם לא מתאים לך כנס לחדר כבה את המחשב כי לפי דעתי בי"ד לא מאשרים כאלה דברים גם אה וגם תכניס את הטלויזיה לארון והכי חשוב שב בשקט שלא ישמעו אותך
י"ט באדר ב' תשס"ח
3. תגובה לאכפתניק
א. ידוע לי שרוב רבניישתתפו באירוע, וידוע לי שהנהלת המוסדות לא תעשה כלןם ללא התיעצות עם רבנים. ב. אני מציע לכבודו לפני שאתה מציג שאלות שיכולות להביא למשהו לא טוב, אם השאלה אכפת לך תרים טלפון למרגנים לאירוע, ותשאל אותם. על כל פנים אני מאחל הצלחה גדולה ומופלגה, והלואח שיצליחו למעלה מהמשוער.
י"ט באדר ב' תשס"ח
4. .
ש נ י צ ל ! יהיה?אני לא מבין בטכנולוגיות ומולטירפלקס..יהיה שניצל?,,(אסרו חג דשושן פורים המשולש..)
י"ט באדר ב' תשס"ח
5. הולך להיות אירוע חבל על הזמן
יודע דבר
י"ט באדר ב' תשס"ח
6. מי הרב שנותן את הכשרות ?
בהדר- שרתון מבשלים בשרים בכשרויות שונות, גם בכשרות שלא מתאים לחב"ד, האם הכשירו את המטבח והכלים?
מי הרב שנותן את הכשרות?
הרב הנדל ?
כ"ג באדר ב' תשס"ח